פרסום בגוגל ואופטימיזציה לאתרי אינטרנט

פרסום בפייסבוק

חברתנו מתמחה בפרסום בפייסבוק לעסקים קטנים ולחברות

הפרסום בפייסבוק כולל בניית דף נחיתה הכולל עיצוב גרפיקה עם מסרים שיווקיים על בסיס חודשי וחשיפתם לאלפי לקוחות פוטנציאלים לפי פילוח של גילאים ואזורים ברחבי הארץ.

יתרונות הפרסום בפייסבוק

הרשת החברתית פייסבוק מונה כ – 400,000,000 חברים בעולם שמתוכם כ – 2,800,000 חברים מישראל, מספר זה גדל מיום ליום ומעיד על הפופולאריות הרבה של האתר.

לאפליקציות מיוחדות בפייסבוק לחץ כאן >>>

פרסום בפייסבוק


מה כוללות המודעות בפייסבוק?


מודעות הפרסום באתר הפייסבוק כוללות תמונה וטקסט ומאפשרות להציג בצורה יעילה את המסר הפרסומי של העסק, פילוח השוק שמציע האתר בפייסבוק מבוסס על הפרמטרים הבאים:

מיקום – ניתן להגדיר את מסע הפרסום להצגה בהתאם למיקום קהל הלקוחות מרמה של מדינה ועד לרמה של עיר, לדוגמא עסק הממוקם בעיר פתח תקווה יכול להגדיר את מודעותו להצגה רק בפני גולשים המתגוררים בפתח תקווה.

גיל – ניתן להגדיר את מסע הפרסום להצגה בפני קבוצת גילאים ידועה, לדוגמא עסק המציע תעסוקה לחיילים משוחררים יכול למקד את פרסומו לקבוצת הגילאים 20 - 25.

מין – ניתן למקד את הפרסום לגברים או לנשים, לדוגמא עסק המוכר תכשירי קוסמטיקה לנשים אינו

השכלה – ניתן למקד את הפרסום בהתאמה להשכלתו של הגולש, לדוגמא עסק המציע שירותים לסטודנטים יוכל למקד את פרסומו רק לסטודנטים.

מקום עבודה – ניתן למקד את הפרסום בהתאמה למקום העבודה של הגולש, לדוגמא עסק המעוניין להציע הטבה ייחודית לחברה גדולה במשק יכול למקד את פרסומו לעובדים בחברה זו.

תחומי עניין – ניתן למקד את הפרסום בהתאמה לתחומי העניין והתחביבים של הגולשים, פילוח השוק בצורה זו מצוין לדוגמא לעסקים המתמחים במכירת ציוד ספורט או ציוד המיועד לשימוש בשעות הפנאי.

סטאטוס – ניתן למקד את הפרסום בהתאמה לסטאטוס של הגולש לדוגמא גולשים נשואים, רווקים, גרושים ועוד.
לכל מסע פרסום ניתן להגדיר לוח זמנים מדויק, ניתן לקבוע תאריך התחלה ותאריך סיום מוגדרים מראש, אפשרות זו מצוינת למפרסמים המעוניינים להציע לגולשים מבצע מסוים הנמשך זמן מוגבל, לדוגמא פרסום זה נותן מענה לעסקים המעוניינים לפרסם בתקופות של חגים או בתקופות של חופשים מבית הספר.

חברת מרובע

 

שימוש באינטרנט למשיכת לקוחות פוטנציאלים חדשים

בשנים האחרונות פונים עסקים רבים אל האינטרנט במטרה למשוך לקוחות פוטנציאלים ולהגדיל את נפח המכירות שלהם, פלטפורמת הפרסום האפקטיבית ביותר היא מנוע החיפוש של גוגל, פילוח השוק במנוע החיפוש של גוגל נעשה בהתאמה למילת חיפוש אותה בוחר המפרסם, אחת הבעיות העיקריות היא מה לעשות כאשר מעוניינים לפרסם מוצר חדש בשוק אז עולה השאלה איזו מילת חיפוש היא הכי רלוונטית למוצר החדש.

מפרסמים רבים בוחרים להמר על מילת חיפוש כלשהיא הקרובה לתיאור המוצר שלהם בתקווה לדוג את קהל לקוחותיהם אך כדי להגיע לקהל יעד חדש, גדול, בצורה מפולחת, בזמן מוגבל ובכיסוי מקסימאלי אפשר לשקול פרסום ברשת החברתית פייסבוק.

פייסבוק הינה הרשת החברתית הגדולה והפופולארית בעולם, מהיום תוכל גם אתה להשתמש בה על מנת לקדם את בית העסק שברשותך ולהפיץ את שירותיך בין החברים ברשת.

פייסבוק מציעה פלטפורמת פרסום ייחודית היודעת לענות במדויק על חתך האוכלוסייה אליו אתה מייעד את שירותיך, באמצעות המידע אותם מזינים החברים ברשת יכלים המפרסמים לקבוע מי ייחשף למסע הפרסום ומי לא, בצורה זו ניתן לקבל תמורה גבוהה עבור הפרסום.

חברת מרובע מציעה ללקוחותיה ניהול פלטפורמת פרסום בפייסבוק, חברת מרובע מתמחה באופטימיזציה של דרישות הלקוח ומיקוד קהל היעד במטרה ליצור נפח עבודה גדול לבית העסק, חברת מרובע מסייעת לאלפי לקוחות להתמצא בנבכי הפייסבוק לתועלתם.

הפרסום בפייסבוק עובד, חברתינו מתמחה בניהול מסעות פרסום ברשת החברתית הפופולארית בעולם.

התקשרו עוד היום לחברת מרובע: 0722-657-607 או צרו עימנו קשר על ידי מילוי טופס הצור קשר בלחיצה כאן, והצטרפו למאות לקוחות הנהנים מחשיפה מרבית בדפי האינטרנט מדי יום ביומו.


אמנת השירות שלנו